Ukázka našich obkladů do koupelen

Při vstupu do vysněné koupelny vás často oslní designový koupelnový obklad. Spolu s vhodnou dlažbou se doplňují a vytváří harmonickou oázu pro relax. S výběrem správného obkladu do koupelny to ale může být složité. 

V naší moderní prodejně koupelnového studia máme vystavené obklady do koupelen od převážně italských výrobců a vhodně je kombinujeme s koupelnovou dlažbou, kterou nabízí stejná série. Tím docílíme většího efektu v detailech schématu pokládky (spárořez.).

Najdete u nás mnohé inspirace do koupelny, protože navštěvujeme pravidelně mezinárodní veletrhy a i samotné výrobce v zahraničí. Koupelnové obklady mají převážně moderní vzhled, ale najdete u nás i obklad klasický. Obklady často imitují přírodní materiály jako jsou kameny a mohou mít i vzhled kovu, betonu, dřeva nebo koberce.

Správně položené koupelnové obklady mohou vydržet být trendy přes dvacet a více let, je tudíž důležité vybrat takové, na které se budete každý den rádi dívat. Můžete zvolit námi doporučované dlaždice, ke kterým máme i vhodné obklady. Podle velikosti prostoru, a pro vizuální příjemnost, vám při návrhu koupelny doporučíme správnou velikost dlaždice.

Při výběru obkladů do koupelny je dobré stanovit si rozpočet, čímž zúžíte výběr a bude pro vás snadnější se rozhodnout. Díky dlouholeté zkušenosti v oboru víme, které koupelnové obklady použít v různých situacích.

Vyhlédli jste si obklad do koupelny či dlažbu? Kontaktujte nás a my vám vytvoříme nabídku zdarma. 3D vizualizací vám také navrhneme koupelnu přesně tak, jak bude vypadat.

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

nezávazná poptávka