Ukázka našich dlažeb do koupelen

Dlažby do koupelen jsou dominantou a zároveň pozadím. Pokud zvolíte správnou barvu, typ, materiál a vzor, můžete vašim prostorům dodat úplně rozdílnou atmosféru. Díky našim 3D vizualizacím dokážeme přímo vykreslit veškeré detaily, do čehož zakomponujeme koupelnovou dlažbu a zjistíme, zda do sebe vše esteticky zapadá. 

  • Podle toho, jaký máte s koupelnou záměr, můžete volit různou velikost dlažby. Malé kachličky jsou dnes spíš minulostí, ačkoliv se retro vrací do módy a s ním i menší rozměry. Zlatou střední cestou jsou středně velké koupelnové dlažby. V této velikosti se vyskytuje většina produktů na trhu.
  • Co se týče velkoformátové dlažby, v zahraničí se stala oblíbenou již před mnoha lety. Nyní se tyto obklady dostávají do módy i v České republice. Výhodou u nich je, že opticky zvětšují velikost koupelny a dodávají na pompéznosti. Tato koupelnová dlažba se hodí především na  přírodních materiálů. Ty na ní vypadají autentičtěji, kvůli menšímu počtu spojů.
  • Pro menší koupelny bychom doporučovali světlejší kachličky většího formátu. Pokud budou ještě například v lesklé povrchové úpravě, budou méně pohlcovat světlo a lépe ho odrážet, což místnost příjemně prosvětlí a na oko zvětší.
  • Matná dlažba do koupelen naopak světlo pohlcuje, čímž vytváří tmavší a útulnější prostředí. Je na nich také vidět méně nečistot. Matné dlaždice také mívají protiskluzový povrch, což ocení zejména rodiny a lidé se sníženou pohyblivostí.

Dlažba a obklady do koupelny je dlouhodobou investicí, se kterou se budete denně setkávat, vybírejte proto důsledně, abyste se z výsledné koupelny mohli těšit. Pokud váháte, určitě nás kontaktujte, pomůžeme vám se rozhodnout například i díky podrobné 3D vizualizaci.

Koupelnová dlažba imituje dřevo, kameny, mramory, beton, kov a přitom si zachovává všechny uvedené vlastnosti. Dlažby do koupelny jsou na naší prodejně výrazně zastoupené na úkor ostatních zařízení. Protože to, co tvoří koupelnu, je právě dlažba do koupelny, kterou zároveň můžete obložit i stěny. Nikoliv však naopak.

Napište nám do koupelnového studia SOFI Design a my vám rádi poradíme a vytvoříme pro vás návrh koupelny podle vašich představ.

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Kontaktovat