Vyberte si z našeho koupelnového sortimentu

Komerční a obývací prostory

Komerční prostory, jako jsou hotely a restaurace, či rezideční vstupy, haly a obývací pokoje. S dlažbou do těchto prostor Vám ochotně poradíme. Máme dlouholeté zkušenosti s výběrem i realizací.

Obklady do koupelen

Obklady do koupelen jsou vyrobené z materiálu, křehčího než je dlažba na podlahu. Tento fakt má vliv i na výslednou cenu obkladu. Nicméně zde se pak často rozchází formát dlažby, což pak v důsledku estetiky není ideální.

Dlažby do koupelen

Naše dlažby jsou vyrobené hlavně z gres porcellanato , což je nepevnější technický materiál. Vyniká svou stálobarevnosti, pevností, odolností proti otěru a čistícím prostředkům. To se pak může jednotlivě lišit mezi jednotlivými sériemi, výrobci a jejich provedením.

Velkoformátová dlažba

Moderní velkoformátová dlažba je v současnosti vyráběna převážně jako obklad, její formáty jsou projektovýny standardně na výšku evropského stropu od 250-320 cm. Tak se dosáhne skvělého efektu. Vyžaduje unikátní aplikaci a přepravu v speciální bedně, což zvyšuje náklady.

Terasy, bazény, wellness

Všechny tyto prostory kladou velký důraz na bezpečnou protiskluzovost. Zároveň Vám pro tyto prostory nabídneme speciální prvky, jako je ukončení ve tvaru L, sokly, schodnice, přelivové žlaby. Jako venkovní dlažbu doporučujeme převážně sílu materiálu 2 cm. Stále více je oblíbené i usazení 2 cm dlažby na terče, pod nimiž jsou rozvody vody nebo elektřiny.

Koupelnový nábytek

Náš koupelnový nábytek je vždy sladěný v sérii, není to jen umyvadlová skříňka, ale také koš na prádlo, lavice, nábytek pro pračku či sušičku, vysoká sestava. Vy sami si určujete materiál, provední a cenovou hladinu. Na prodejně máme k nábytku samozřejmě od výrobce materiálové vzorky, které můžeme porovnat s obkladem.

Baterie a sprchy

Naše baterie jsou k dispozici nejen v klasickém chromu, ale i v dalších materiálech, jako je kartáčovaná nerez, matná bílá či černá, růžové zlato, zlatá 24 K, měděná, chromová černá. Nabízíme několik tvarů od různých výrobců ve vysokém technologickém provedení.

Sanita a vany

Sanita a vana musí tvarově a prostorově zapadnout do celého kontextu koupelny. Umíme nabídnout nanotechnologické povrchy, různorodou barevnost keramiky i moderní tenkostěnnou variantu. U výběru van velkou roli hraje i zkušenost a prožitek klienta, zda chce kamennou, akrylátovou, ocelovou.

Otopné žebříky

Topení do koupelny již několik let dekorativně nabízí i vertikální provedení, které se využívá v menších koupelnách, či na efektivní využití menší zdi. V sortimentu nabízíme i topení čistě elektické. K topení automaticky nabízíme ventily, svěrné šroubení a topné tyče pro kombinované vytápění.

Futuristický návrh koupelnového koutu

Koupelnové doplňky

Doplňky jsou pro koupelnu pomyslnou třešničkou na dortu. Náš sortiment zaujme i náročnějšího klienta, který hledná doplňky v nerezi, v bílé matné nebo černé, zlaté. Ke koupelnovým doplňkům také patří moderní LED zrcadla, která celkově osvětlí a zmodernizují prostor.

Tapety do koupelen

Tapety Wall end Deco mají patentovaný systém pro koupelny nazvaný pro WET SYSTEM. Jedná se potisk vzoru na sklolaminátové role, která se při aplikaci nanatochnologicky uzavírá do absolutní nepropustnosti vody. Vybraný vzor Vám výrobce graficky upraví na požadovanou šířku a výšku stěny.

Spárovací hmoty

Spárovací hmoty pro moderní koupelnu doporučujeme převážně ty dvojsložkové, které jsou odolné vůči chemikáliím, plísním, poškrábání a jsou stálobarevné. Na prodejně Vám vybereme doporučenou barvu přímo pro Váš obklad nebo dlažbu.

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Kontaktovat