Velká rodina výrobků série Warp Terma

Od svého uvedení na trh v polovině roku 2016 se koupelnové radiátory Warp těší neochvějné popularitě jak mezi jednotlivými zákazníky, tak mezi interiérovými designéry. Od svého uvedení na trh v polovině roku 2016 se koupelnové radiátory Warp těší neochvějné popularitě. Jak mezi jednotlivými zákazníky, tak mezi interiérovými designéry. Přidáním Smart Wi-Fi komponentů, jako jsou ventily nebo topné tyče upgradujete svůj radiátor na inteligentní na dálku ovládatelný. Stažením aplikace ovládáte pak radiátor na dílku, jedinou podmínkou je nutné internetové připojení.

Množství možností v rámci rodiny koupelnových radiátorů Warp v kombinaci s širokou paletou barev a počtem možných připojení. Připojení k ústřednímu vytápění umožňuje každému zákazníkovi najít správnou konfiguraci pro své potřeby moderního bydlení. Warp má nejen vysoký topný výkon a moderní design získaný pomocí plochých profilů použitých místo klasických kulatých trubek. Zachování rozestupů mezi sekcemi usnadňuje zavěšení textilií pro sušení, což znamená, že modely Warp nejen vytápějí místnosti, ale také skvěle fungují jako sušičky. Multifunkčnost radiátorů Warp a jejich úspěch na trhu přispěly k našemu hledání možnosti nabídnout ucelený design v rámci stejné řady pro pokojové radiátory.

Plodem práce konstruktérů Terma jsou dvě verze modelu Warp Room: podokenní radiátor a dekorativní vysoká verze. Charakteristickým rysem každé verze je dvojitá řada profilů zajišťujících zvýšený topný výkon ve vztahu k rozměrům.

Rozšíření řady radiátorů Warp o model Warp Room umožňuje konzistentní design celého interiéru a jeho topných zařízení. Warp Room bude fungovat jak v obytných prostorách, tak v ložnicích nebo dětských pokojích, stejně jako v komunikačních chodbách.

Radiátor Warp Room je k dispozici v základních barvách ze šablony Terma, která se skládá z 191 barev RAL dostupných ve vzorníku Terma, každá v lesklém, polomatném nebo matném soft provedení; speciální barvy Terma.