Navštivte naše koupelnové studio v Praze 10

V koupelně trávíme mnoho času. Ať už jde o večerní, relaxační sprchu, nebo důležitou přípravu vizáže před schůzkou či meetingem, chcete se v těchto místech cítit dobře. Chcete mít klid, abyste se důkladně připravili,relax, aby si vaše tělo odpočinulo a nabralo síly na nový den. Koupelna může být vaším oblíbeným místem, musíte ale správně sladit své představy a reálné možnosti rekonstrukce. A my vám povíme, jak na to.

Inspirace koupelny může být bez hranic, ale…

Důležité věci se v životě konzultují a je dobré mít někoho, kdo vám v takovém případě pomůže. Nová koupelna je vždy váš projekt a sen, který nemá hranic – tedy alespoň těch imaginativních. Naše koupelnové studio stojí u zrodu těchto nápadů a pomáhá tam, kde vás mohou pravidla omezovat. 

První je vždy vaše vize koupelny, do které se budete denně rádi vracet. Už zde vám mohou pomoci odborní konzultanti našeho koupelnového studia s přesnou vizualizací vašich budoucích relaxačních prostorů. Podle velikosti a dispozice koupelny spolu vymyslíme, jak prostor využít, aby byl prosvětlený a opticky velký. Naše designérky mají v oku tisíce koupelen a prostorů, takže vědí, jaký tvar vany či sprchového koutu zvolit do menších koupelen. Těchto maličkostí je mnoho a jsou stěžejní pro spokojenost s výslednou koupelnou.

Inspirace koupelny

Koupelnové studio je váš rádce, dekorátor a stavař v jednom

Přemýšlíte, kde a jak vysoko by mělo být umyvadlo, a jestli jsou průhledné dvířka od vany dobrá volba. Sedíte hodiny u počítače a projíždíte katalogy a nesčetné zdroje vybavení, dlaždic a koupelnových obkladů. Jak to ale poskládat dohromady?
Náš profesionální návrhář koupelen zvládne určit, jaký typ materiálu je dlouhodobě odolný proti vlhkosti, ví, kam posadit zrcadlo, aby byla koupelna světlá, a pomůže vám s návrhem dispozice všech koupelnových doplňků a zařízení. Chcete protiskluzové dlaždice? Vybereme s vámi takové, které opravdu nekloužou a zároveň se dobře čistí. Máme katalogy a postupy pro desítky faktorů, které mohou vaši koupelnu zvelebit. 


Při rekonstrukci je snadné na něco zapomenout. Detailně procházíte své postupy a přípravy, ale každá koupelna je jiná a vysněný relaxační prostor se může proměnit v suché a nudné místo, které vám po ránu rozhodně nezlepší náladu.
V čem vám tedy koupelnové studio pomůže?

  • Výběr vhodných koupelnových obkladů a dlažby v poměru cena / výkon
  • Volba vybavení (vana, umyvadlo, zrcadla) s ohledem na funkčnost – velikost, úložný prostor
  • Navrhneme prostor tak, aby byl opticky co největší a nejsvětlejší
  • Sladíme všechny designové prvky tak, aby dodali koupelně příjemnou atmosféru
  • Kompletní nacenění práce a materiálu
  • 3D vizualizace – budete vědět, jak koupelna vypadá, ještě před jejím vznikem 
  • Plně osobní přístup ke každému projektu. Prohlédněte si naše realizace zde
  • Možnost vše konzultovat s odborným designerem

Poskytneme vám k ruce desítky let zkušeností, nasbírané informace, stovky absolvovaných veletrhů a designových a stavebních školení. Ať už budete chtít opravdu luxusní koupelnu z dražších materiálů, nebo kompromis ceny a kvality, dáme s vámi dohromady místo, ve kterém vám bude opravdu dobře.

Spolupráce se SOFI design

Rádi bychom vás pozvali do našeho koupelnového studia, kde jsou pro nás koupelny celoživotním projektem a vášní. Necháváme si záležet, abyste díky nám i vy každý den vstupovali do své oblíbené luxusní koupelny.

Sofi Design s.r.o. je koupelnové studio, které se věnuje návrhu a realizaci koupelen. Naše prodejna, která je zároveň Laufen studiem, se nachází na Praze 10 v Dubči, v moderním areálu s pohodlným parkováním a má rozlohu 230 m². Naše koupelnové studio působí na trhu již přes 20 let. Služby našeho studia zahrnují designové návrhy, technické poradenství a podporu při realizaci. Samotnou realizaci zajišťuje externí stavební firma, se kterou úzce spolupracujeme. Jsme malá, spolehlivá, česká firma, která nabízí osobní přístup a servis. V našem sortimentu jsou obklady a dlažby, sanita, doplňky, vybavení zařízení do koupelen od A do Z. Máme zahraniční i domácí produkty a dokážeme vyhovět všem klientským požadavkům, jak na kvalitu, tak na cenu.

A jak vás v našem koupelnovém studiu uvítáme?

Přijďte k nám na kávu a sdělte nám svou představu. Jeden z našich odborných konzultantů vám bude věnovat 100 % svého času, ve kterém spolu vymyslíte základní architektonický návrh koupelny. Poté vám pomůžeme s lepší představou skrze 3D vizualizaci.
V portfoliu našeho koupelnového studia si budete moct vybrat ze stovek obkladů různé kvality i ceny. 

Nabídek je všude na internetu mnoho a často jsou nepřehledné. U nás se můžete podívat na katalogy nejlepších italských výrobců koupelnových obkladů a nechat se inspirovat – katalog koupelen

Pokud byste se nás chtěli na něco zeptat, zastavte se u nás nebo nám napište a my s vámi probereme vaše nápady a otázky či nezávaznou poptávku. 

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Kontaktovat