Navštivte náš koupelnový showroom v Praze 10

První je vždy vaše vize koupelny do které se budete denně rádi vracet. Už zde vám mohou pomoci odborní konzultanti našeho koupelnového studia s přesnou vizualizací vašich budoucích relaxačních prostorů. Nejdříve budeme spolupracovat, my se poté postaráme o celý projekt, jeho návrh a případnou realizaci.
Rádi bychom vás pozvali do našeho koupelnového studia, kde jsou pro nás koupelny vášní a necháváme si záležet, abyste díky nám i vy každý den vstupovali do své vysněné luxusní koupelny.

Sofi Design s.r.o. je koupelnové studio, které se věnuje návrhu a realizaci koupelen. Naše prodejna, která je zároveň Laufen studiem, se nachází na Praze 10 v Dubči, v moderním areálu s pohodlným parkováním, a má rozlohu 230 m². Naše koupelnové studio působí na trhu již přes 20 let. Služby našeho koupelnového studia zahrnují designové návrhy, technické poradenství a podporu při realizaci. Samotnou realizaci zajišťuje externí stavební firma se kterou úzce spolupracujeme. Jsme malá spolehlivá česká firma, která nabízí osobní přístup a servis. V našem sortimentu jsou obklady a dlažby, sanita, doplňky, vybavení zařízení do koupelen od A do Z. Máme zahraniční i domácí produkty a dokážeme vyhovět všem klientským požadavkům, jak na kvalitu, tak na cenu.

A jak vám v našem koupelnovém studiu pomůžeme? 

Přijďte k nám na kávu a sdělte nám svou představu. Jeden z našich odborných konzultantů vám bude věnovat 100 % svého času, ve kterém spolu vymyslíte základní architektonický návrh koupelny. Poté vám pomůžeme s lepší představou skrze 3D vizualizaci. V portfoliu našeho koupelnového studia si budete moct vybrat ze stovek obkladů různé kvality i ceny.

Pokud byste se nás chtěli na něco zeptat, neváhejte kontaktovat naše koupelnové studio SOFIdesign pro nezávaznou poptávku či konzultaci jiného problému.

 

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

nezávazná poptávka