Přehled služeb pro vaši koupelnu

Naše koupelnové studio nabízí profesionální služby spojené s návrhem koupeny, koupelnovým poradenstvím, prodejem koupenového vybavení včetně dlažeb a obkladů. Zároveň zjišťujeme realizační část, tedy stavební firmu, která Vám postaví v technické koordinaci s námi vaši vysněnou koupelnu na klíč. Na naší prodejně s Vámi osobně probereme Vaši představu, kterou přetvoříme v 3d návrh. V kvalitní koupelnové vizualizaci zakomponujeme Vámi vybrané zboží. Další významnou činností je realizace odvětraných fasád.

Koupelnové studio

Sofi Design s.r.o. je koupelnové studio, které se věnuje návrhu a realizaci koupelen. Naše prodejna se nachází na Praze 10, v Dubči v moderním areálu.

Odvětrávané fasády

Velkým podílem na úspěchu naší firmy má ta část, která se zabývá realizací odvětraných fasád. Patříme mezi první realizátory odvětraných fasád.

3D vizualizace

Naše vizualizace Vám ukáže navrhovanou koupelnu v reálné perspektivě. Je to přepis Vašich záměrů, aniž byste investovali do materiálu a práce.

Návrhy koupelen

Pro návrh koupelny je důležité znát i styl, ve kterém je provedený dům či byt, tak aby koupelna byla v harmonii s celým prostorem.

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Kontaktovat