ZNOVUOBJEVENÍ ARCHETYPÁLNÍCH FOREM A IKONICKÝCH MATERIÁLŮ
Vraťte se k počátkům, k archetypálním formám a materiálům minulosti s touto inovativní kolekcí Origini navrženou Gessi pro novou úroveň současného well-being.

Funkce řídí tvar a kov ji definuje, ale je to směs pečlivě kombinovaných barevných pigmentů, kovů a povrchových úprav, které dávají vzniknout pěti triádám, které jsou inspirativním výběrem pro nejoriginálnější koupelnový nábytek.

ORIGINI WARM

Pro lidi, kteří milují intimitu, kteří jsou romantičtí a laskaví. WARM je monochromatická triáda s dominantním teplým podtónem, která se skládá z povrchových úprav Matt Cipria, Warm Bronze a Dark Bronze.

ORIGINI NEUTRAL

Pro obyvatele měst ve všech zeměpisných šířkách, pro ty, kteří jsou vždy v pohybu. Kovová a achromatická triáda se směsí Matt Greige, kartáčovaného Finoxu a leštěných niklových povrchů. Je neutrální, moderní a vysoce přizpůsobený.

ORIGINI ACCENT

Pro kosmopolitní, odchozí, odvážné jedince, kteří oceňují hodnotu kontrastu. Triáda, kde lesklý okr, matná černá a kartáčovaná mosaz vytvářejí metachromatický profil.

ORIGINI MATERIC

Pro tradice milující, nohama na zemi, lidi, kteří nepočítají sekundy. Triáda skládající se z korálů, leštěného černého kovu a kartáčované mědi vytváří prostředí s více materiály.

ORIGINI NATUR

Pro biomaniaky, utopické intelektuály a milovníky přírody z celého světa. Kartáčovaný černý kov, chrom a matt agávová zelená určují triádu metamateriálového profilu.