Aplomb je kolekce dekorativních obkladů navržená pro elegantní, moderní a současné prostředí. Díky své výrazné a zároveň decentní osobitosti vytvářejí tyto dekory příjemnou atmosféru s uvolněnými, uklidňujícími tóny.

Nové elegantní vzory. Aplomb se vyznačuje jemně lesklými vzory tón v tónu, které vystupují z hladkého povrchu se sugestivními trojrozměrnými reliéfními efekty. Měkké, jemné barvy a lehké textury byly vyvinuty pro ty, kteří hledají sofistikovaná, moderní a vyvážená řešení dekorativních obkladů pro interiéry.

Měkké textury. Minidoty a pruhy jsou vyrobeny z jemně lesklého materiálu, který z matného, neprostupného povrchu pozadí vyzdvihuje jemné tečky a tenké linky. Obě textury – na dálku téměř nepostřehnutelné – ožívají nečekanými záblesky, když na povrch dopadá světlo. Díky mírné trojrozměrnosti materiálu je povrch Minidots příjemně měkký na dotek. Živé střídající se reliéfní linie jsou umocněny jemným stínováním, které vystupuje z pozadí. Rozměry – 50×120 cm – vyjadřují esprit a proporce a činí ji modulární k většině porcelánových dlažeb z řady Atlas Concorde.