Rodinné koupelnové studio

Jsme malá rodinná firma s velkým potenciálem. Baví nás design, moderní italský styl a velké výzvy. Máme více jak 20 leté zkušenosti v oboru prodeje keramických koupelnových obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a koupelnového vybavení. Název Sofi design je odvozen od slovního spojení sofistikovaný design. Design v italském provedení dovážíme přímo od renomovaných italských výrobců jako je Atlas Concorde, Supergres, Mirage, Sant´Agostino. Jedná se o výběrové dodavatele, jejichž výrobky mají vysokou úroveň technického provedení. Jsme autorizovaným Laufen studiem, což je prestižní švýcarský výrobce sanitárního zařízení. V koupelnovém studiu Sofi design rády objevujeme nové produkty ať už na veletrzích nebo z nabídek obchodníků. Učíme se novým technologiím a směrům v oboru. Pracujeme na všem, co je pro naše klienty a naší firmu prospěšné.

O koupelnovém studiu Sofidesign
Koupelnové studio v Praze

Náš tým je složen z žen – designérek

Vždy se jedna z nás zaměří na celou zakázku klienta a to od A-Z. Což je zárukou zodpovědnosti, spolehlivosti informací a služeb. Prodej koupelnové dlažby a obkladů spojujeme s nadstandardním servisem a kreativitou. Dokážeme navrhnout koupelnu, která Vás bude dlouho reprezentovat a zároveň plně sloužit svému účelu.

Baví nás dělat koupelny, je to náš život

Rády objevujeme nové produkty ať už na veletrzích nebo z nabídek obchodníků. Učíme se novým technologiím a směrům v oboru. Pracujeme na všem, co je pro naše klienty a naší firmu prospěšné. Prohlédněte si nové realizace.

Koupelnové studio - 3D vizualizace koupelen

Navštivte nás v Dubči v Praze 10

Navštivte nás v naší prodejně v Dubči v Praze 10. Vlastní areál nabízí pohodlná parkovací místa, kancelářské, skladové a výdejní prostory. Komfortní showroom prošel přestavbou v roce 2018 a nabyl na rozloze 230 m. Přijďte nás navštívit a inspirovat se.

Odvětrané fasády

Zvláštní a samostatnou kapitolou firmy je sekce odvětrané fasády. Projekt zpracovává a samotnou realizaci provádí a dozoruje pan Antonín Mareček, který má za sebou mnoho úspěšných rezidenčních i komerčních projektů.

Stylová řešení pro Vaši koupelnu

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči.
Využijte naši nabídku vizualizace koupelny od našeho specialisty. Stačí odeslat nezávaznou poptávku.

Kontaktovat