Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+01:00
2323.Říj, 2020

Důležité oznámení o provozu prodejny.

Vážení obchodní přátelé, vzhledem k nařízení vlády České republiky bychom vás chtěli informovat o chodu naší firmy Sofi design:   Maloobchodní prodej pro koncové zákazníky je od 22.10.2020 do 3.11.2020 uzavřen.   Uzavření prodejny neplatí pro naše velkoobchodní partnery a podnikatele, kurýry, dodavatele a výdej zboží. Po předchozí domluvě jsme Vám i nadále k dispozici.

1515.Říj, 2020

Colovers od Supergresu pro milovníky barev

Máme pro Vás připravenou krásnou podzimní novinku, kolekci obkladů a dlažeb Colovers od italského Supergresu. Nádherné zemité barvy jsou odrazem říjnové nálady padajícího listí. Strukturou jsou inspirovány epoxydovou stěrkou a jejím manuálním zpracovaní, čili originalitou. Kolekce má vysoké ambice, protože má jak neutrální barvy jako je bílá, černá a šedá až po trendy barvy jako je bronzová a kobaltová. Velkou výhodou je široká škála formátů, doplněná trendy dekory.

909.Říj, 2020

Workshop Atlas concorde

V týdnu jsme pro naše deignérky a architektky uspořádali školení nových sérií výrobce Atlas Concorde, spojený s prezentací firmy Polystone a Velkoformáty Praha. Setkání směřovalo k navázání nové užší spolupráce. V přátelské atmosféře se nám podařilo zpříjemnit si pracovní dopoledne v době, která zrovna nenahrává pořádání mezinárodních veletrhů.

2424.Zář, 2020

Minimalistické umyvadlo

V jednoduchosti je krása. Takto se dá charakterizovat upgradovaná série Horizon od italské firmy Catalano. Umyvadla jsou charakterizována extrémně plochými povrchy. Vlajkovou lodí této série jsou 3 zcela umyvadla s rozměry 70 × 35 cm, 60 × 35 cm a 50 × 35 cm. Tato umyvadla jsou určena k instalaci na keramické desky v délkách 125 cm, 100 cm a 75 cm. Všechna tato umyvadla mohou být instalována v pozicích na střed, vlevo či vpravo a jsou tak ideální do každé koupelny. V kolekci Horizon kromě umyvadel najdete i keramické desky, držáky na ručníky, kovové konstrukce i [...]

1818.Zář, 2020

Form připomíná betonový průmyslový panel

V dnešním příspěvku bychom Vám rádi představili sérii Form, italského výrobce San´t Agostino. Nápaditá hra série je inspirovaná betonovými odlitky v původní dřevěné formě. Otisk přiznává zkrabatělé okraje způsobené roztěrem betonu a následným vysycháním. Velké formáty 180x60 nebo 120x60 cm dávají vyniknout této charakteristice. V galerii najdete inspirace, které mají vlastní industriální kouzlo.

1111.Zář, 2020

Nové futuristické baterie Fima Switch

Pokud nadšeně sledujete ve světě nejnovější technické novinky, neměli by jste si nechat ujít podívanou na tyto sprchové baterie rodinné italské firmy Fima. Minimalistický styl slavných designérů uspokojí jak po estetické, tak po techniské stránce. Funkčnost, technika a minimalismus, to vše najdete v sérii Switch. Navíc je samozřejmá volba povrchů, kartáčovaná ocel, nikl, zlatá, černá a bílá matná.