Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+02:00
3131.Bře, 2021

Pojďme jaru otevřít dveře…na terasu, balkón, zahradu

Je nejvyšší čas se otevřít pro nový projekt. Náš sortiment dlažeb dokáže procházet z interiéru ven do teras, balkónu, zahrad i bazénů. Dnes vám přineseme malou ochutnávku toho, jak by mohl vypadat Váš dům, či byt. Umíme do návrhu zahrnout speciální detaily, jako jsou přávě tvarované dlažby na schody, sokly, k přechodu na trávu, 2 cm dlažby atd. Rádi Vám pomůžeme.

1818.Bře, 2021

Snový Sonar

Mezinárodně uznávaná a všestranně talentovaná návrhářka Patricia Urquiola odhaluje třetí generaci materiálu SaphirKeramik firmy LAUFEN – a nyní tomuto mimořádnému materiálu velmi citlivě dodává třetí rozměr vytvořením nové kolekce s názvem SONAR.

1111.Bře, 2021

Ikonická koupelna Laufen Kartell

Představujeme Vám jedinečné výrobky Laufen Kartell: ALL SAINTS kulaté zrcadlo kopíruje rám s nařaseným efektem, který na stěně vytváří stíny. Zrcadlo je inspirované tvary baroka s odkazem na ikonickou Bourgie lampu. SOUND – RACK a stoličku Max - BEAM. Regály SOUND mohou mít mnoho forem, lze je stohovat a vytvářet tak různé geometrické a barevné kompozice. Max-Beam lze použít i jako odkládací stolek. Je vyroben z průhledného plastu, jehož tlouštka vyzdvihuje geometrickou čistotu. Praktický, funkční a univerzální doplňek, pro použití nejen v koupelně, ale i kdekoli v domácnosti. Design: Ludovica+Roberto Palomba [...]

505.Bře, 2021

Nostalgická koupelna Roca Carmen

Španělský výrobce Roca přináší na světový trh sérii Carmen. Nadčasový design s nádechem minulosti to přesně definuje koupelnovou sérii Carmen. Ucelená nabídka zahrnuje umyvadla v rozměru 65 a 80 s variantou pro 3 otvorovou baterii, zápustné umyvadlo, klozet stojící, stojící bidet a kombinační klozet s plochým splachováním a to vše ve vintage stylu. Sedátka ke klozetům lze objednat v nevšedním černém provedení, které dodává celé sérii na jedinečnosti. Moderním prvkem je pak systém bez oplachového kruhu Rimless.

2525.Úno, 2021

RIVA…moderní klozet s integrovanou bidetovou funkcí

S klozetem s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva přichází na trh čistě švýcarský produkt, který propojuje odborné znalosti společnosti Laufen, inovativní technologii a moderní kompaktní design, jehož autorem je Peter Wirz. Keramická mísa v sobě elegantně skrývá dvojdílnou konstrukci, kterou stačí při montáži klozetu Cleanet Riva jednoduše zapojit: špičkové technologie se diskrétně ukryjí uvnitř toalety. Konstrukce je navíc bezdrátová a tedy bez rušivých kabelů. Jsou splněny evropské předpisy, včetně normy pro pitnou vodu EN 1717. 1. Minimalistický kompaktní design jako u běžných toalet 2. Uzavřené keramické těleso se skrytým přívodem vody a elektrického proudu 3. Je hygienický a [...]

1111.Úno, 2021

Snové mramory Wanderlust

Když narazím v interiéru na mramor, okamžitě se mi podvědomě vybaví na mysl palác. Když jsem byla malá, snila jsem o zámku s velkým mramorovým schodištěm jako z pohádek Disney. A přesně toto reprezentuje mramor: luxus, pompéznost, noblesu, úspěch, ... . A v dnešní době si můžeme dovolit toto přenést k nám do koupelny, protože keramika, která imituje mramor je k nepoznání od pravého kamene. Navíc díky vlastnostem dlažby a obkladu je oproti mramoru nenasákavá, tedy více praktická v dnešním světě.