Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+01:00
1111.Úno, 2021

Snové mramory Wanderlust

Když narazím v interiéru na mramor, okamžitě se mi podvědomě vybaví na mysl palác. Když jsem byla malá, snila jsem o zámku s velkým mramorovým schodištěm jako z pohádek Disney. A přesně toto reprezentuje mramor: luxus, pompéznost, noblesu, úspěch, ... . A v dnešní době si můžeme dovolit toto přenést k nám do koupelny, protože keramika, která imituje mramor je k nepoznání od pravého kamene. Navíc díky vlastnostem dlažby a obkladu je oproti mramoru nenasákavá, tedy více praktická v dnešním světě.

505.Úno, 2021

Pastelky

Když potřebujete povzbudit mysl, můžete použít colorterapii. My Vám v tom pomůžeme, protože Vám nabídneme barevnou koupelnu plnou pastelových barev. Pastelli od italského výrobce Alfalux Vás rozveselí, uvolní a nabudí příjemnou atmosféru. Podívejte se galerii a nechte se inspirovat touto jarní náladou.

2828.Led, 2021

Zlaté časy

Už Vás nebaví chrom a nerez ve vaší koupelně? Jste sebevědomí? Pokud odpověď zní ano, v tom případě Vám poradíme, nebojte se zlaté! Je to barva králů a sluší jí moderní i klasická forma. V tomto medailonku Vám rádi představíme několik produktů, které by Vás mohly inspirovat. Ke zlaté se pak hodí hlavně černá a bílá, s dalšími prvky to již nepřehánějte.

2121.Led, 2021

Nový projekt koupelny

Dnes bychom Vás chtěli seznámit s naším novým, skoro dokončeným projektem pudrově růžové koupelny. Zadání znělo: vytvořit něžnou koupelnu pro princeznu v růžové barvě. Měl v ní být na přání zařazený dekor a doplňky v zlatém tónu. Vybrána byla série Mek od Atlas Concorde a zlaté baterie Study od výrobce Tres. To jsou dominanty tétou koupelny, kterou Vám nyní představujeme v našich fotkách. Inspirace z katalogu Výběr na prodejně Vizualizace Realizace...zatím bez skříňky od [...]

1515.Led, 2021

Barevná keramika Colori

Colori znamená italsky barvy a také trefný název série barevné keramiky od italského výrobce Catalano. Najdete zde 7 barevných provedeních : cementově šedá, hnědá, zelená, světle modrá, modrá, bílá, šedá, černá. Vše v matném certifikovaném povrchu satinato, který je vysoce odolný proti otěru, chemikálím a slunečnímu svitu. Zakoupit lze kompletní koupelnové zařízení jako jsou umyvadla, volně stojící umyvadla, bidety, urinály a klozety včetně barevných sedátek.

707.Led, 2021

Upozornění o chodu provozovny

Vážení obchodní přátelé, vzhledem k nejnovějšímu nařízení vlády České republiky bychom vás chtěli informovat o chodu naší provozovny Sofi design s.r.o.:   Maloobchodní prodej pro koncové zákazníky je od 4.1.2021 prozatím do 22.1.2021 uzavřen.   Uzavření prodejny neplatí pro naše velkoobchodní partnery a podnikatele, kurýry, dodavatele a výdej zboží. Po předchozí domluvě jsme Vám i nadále k dispozici.