Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+01:00
1414.Úno, 2020

Moderní terazzo

Nechte se inspirovat italským butik trendem. Prestižní módní značky se zakoukaly do hravého terazza. Tyto barvy Vás pozitivně naladí a proto Vám je můžeme jen doporučit, pokud si je budete chtít přenést i k Vám domů. Přinášíme zde několik inspirací a zveme Vás k nám na prodejnu.

2121.Led, 2020

Heritage dlažba nejen do historických objektů

Kolekce Heritage je bohatá na kouzlo a tradici, byla inspirována starodávným kamenem, který bychom mohli najít na hradech jižní Francie. Díky své nadčasovosti , Heritage žije v minulosti a představuje v současnosti rovnováhu mezi provensálskym stylem, barokem a minimalismem. Každá nedokonalost povrchu obohacuje a dodává teplý a elegantní vzhled místnosti v pohádkové a moderní atmosféře. Řada Heritage se skládá ze 4 formátů (modulární a kombinovatelné dohromady pro větší škálu pokládky) a 5 barev, které dávají intenzivní stínované efekty. Povrch je nepravidelný, hrany vypadaji jako by se na nich podepsal zub času. Série je doplněna o dekorativní retro [...]

2828.Lis, 2019

Italský nábytek nade vše

Rádi bychom Vám představili předního italského výrobce koupelnového nábytku Idea Group. Tento italský lídr na trhu má nejen vlastní kolekci, ale vyrábí zároveň pro renomaované značky, jako je například švýcarský Laufen. Představujeme Vám nové séri pro tento rok, kde je kladen důraz na prezinost, funkci a estetiku s ohledem na moderní materiál. Největší předností tohoto výrobce je inovativní zpracování materiálů. Vlastní technologie, která zpracovává keramiku, sklo, kov a dřeva, lamináty, HPL.

2222.Lis, 2019

P.M.H. koupelnové radiátory

Představujeme Vám českého výrobce koupelnového topení P.M.H. Tyto designové kousky můžete objednat nejen v chromu, ale i v trendy povrchu jako je kartáčovaná nerez, nebo matná černá. Tvarově jejich modely uspokojí zákazníka jak ultramoderní koupelny, tak klasické české. Pokud nechcete rekonstrukci s rozvodem teplovodního potrubí, v jejich nabídce najdete i celou řadu elektrických sušáku. Jejich sortiment obshuje i doplňky: topné tyče, ventily, držáky ručníků, takže uspokojí i náročného zákazníka.

1414.Lis, 2019

Story by Supergres

Story je loňská úspěšná série od italského výrobce Supergres. Vyprávý nám příběh francouzkého kamene, který "získal lety používání patinu". Oděrky, prohlubně, zesvětlení pak vytváří v každé jedné dlažbě onu jedinečnost. Doporučuji zejména do komerčních prostot, hal, či chodeb. Pokud hledáte něco neotřelého, přijďte se inspirovat k nám na showroom.