Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+02:00
3030.Čvc, 2021

2 cm dlažba a její instalace

Pro naše podnební pásmo, kde se střídají mrazy i vysoké teploty, je nejvhodnější pro venkovní instalace vytvořený a lety odzkoušený materiál 2 cm slinuté dlažby. Její mrazuvzdornost a pevnost umožňuje několik možností pokládky. Podíváme se jaké to jsou a jaké mají výhody a nevýhody. Instalace do trávy: + nejednoduší možnost pokládky na zahradu - omezuje pravidelnou úpravu trávníku, nutno začišťovat Instalace na písek či stěrk: + jednoduchá instalace s drenážním podložím  - podloží a jeho okolí se musí pravidelně udžovat Instalace lepením: + trvalivost pokádky na terase a balkónu  - vyšší náklady na instalaci Instalace na terče: [...]

2525.Čvn, 2021

Černý bronz v bateriích

Povrchová úprava v odstínu černého bronzu se vyznačuje efekty vznikajícími dopadajícím světlem: šedočerná barva povrchu má světle bronzové odstíny, které dodávají bateriím univerzálnost. Jedná se o matnou povrchovou úpravu, která se snadno začlení do mnoha interiérů a vytváří rustikální i moderní styl současně.

1111.Čvn, 2021

Řemeslně vyráběná umyvadla Habitat

Atlas Concorde je italská firma známá jako největší světový výrobce obkladů a dlažeb. Špičkovou technologii a design naleznete i v novince Habitat. Umyvadlech, které jsou touto keramikou pokryta.  Detailní zpracování hran, skrytý odtok, odkládací plochy jsou na té nejvyší úrovni mistrů kameníků a jistě potěší i náročného zákazníka.

2121.Kvě, 2021

Nové dekory Carve v 3D provední

Řemeslná výroba s ručním zpracovám jsou v dnešní době nesmírně ceněné a proto přicházejí italští designéři se sérií Carve. Ta doplňuje portfoilo Atlas Concorde 3D dekorů . Detaily zpracování a nadčasovost těchto dekorů Vás jistě potěší. Na výběr máte 3 neutrální barvy a 5 reliéfních vzorů, které jsou jak vizuálně, tak pohmatem perfektně zpracované.

1414.Kvě, 2021

Mystická série…… Mystic

Co je nového pro dlažbu a obklady u Italů? Třeba tato série Mystic pro jemné duše od Sant ´Agostino. Hra jemných mixů textur a barev není kopií přírody, ale je ní zásadně inspirovaná. Elementy jako je voda a vzduch, nebe jak noční, tak denní byly zde předlohou.

3131.Bře, 2021

Pojďme jaru otevřít dveře…na terasu, balkón, zahradu

Je nejvyšší čas se otevřít pro nový projekt. Náš sortiment dlažeb dokáže procházet z interiéru ven do teras, balkónu, zahrad i bazénů. Dnes vám přineseme malou ochutnávku toho, jak by mohl vypadat Váš dům, či byt. Umíme do návrhu zahrnout speciální detaily, jako jsou přávě tvarované dlažby na schody, sokly, k přechodu na trávu, 2 cm dlažby atd. Rádi Vám pomůžeme.