Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+02:00
909.Srp, 2020

Óóoo..kovový efekt

Metalické dlažby, čili dlažba s kovovým efektem je po letech zase zpět v celé své kráse. Napomáhá jí k tomu stálá oblíbenost v podobě industriálního moderního stylu bydlení, který již několi let přetrvává jako trend řady klientů a designérů. My na ní oceněnuje především dokonalost digitálního tisku na dlažbu, která je věrná své předloze. Zde Vám přinášíme několik inspirací v podobě fotek série Corten španělského výrobce Aparici. Také naše prodejna SOFI design v Dubči má výraznou fasádu s rezavým plechem ... vlastně keramickou dlažbou ve formátu 160x320 cm :-). Přijďte se podívat! [...]

2121.Čvc, 2020

Samostatně stojící vana

Královnou v koupelně je a vždy bude samostatně stojící vana. Máte dostatečně velkou koupelnu? Chcete si užít luxusní relax v klidu domova? Pak určitě sáhněte po volně stojící vaně do prostoru, která pozvedne vaši koupelnu do nejmodernějších výšin. Vyrábí se v nejrůznějších tvarech, barvách a materiálech. U nás na prodejně máte možnost si vany nejen prohlédnou, ale i vyzkoušet. Přijďte se inspirovat.

1717.Čvc, 2020

Milujeme barvy

K létu patří zářivé barvy, které povznášejí naši náladu, vzbuzují pozitivní emoce a radost. Dnes Vám představíme sérii Spring, která hýří barvami a Vy se s ní v koupelně rozhodně nikdy nebudete nudit. Inspirací byla barevná 60tá a 70tá léta, proto v ní najdete i dnes tak populární retro dekory.

2525.Čvn, 2020

Italský skvost Artelinea

Pokud se rozhodnete pro originální a luxusní pojetí svojí koupelny .... a hledáte spojení výjmečnosti a elegance, doporučíme Vám italského výrobce Artelinea. Jeho návrhaři dbají i na ten nejmenší detail a tak v každé jejich kolekci najdete výjmečné materiály, krásné nadčasové linie a originalitu. Takto vznikají solitérní skvosty v každém jednom jejich výrobku.

2929.Kvě, 2020

Neobyčejný a umělecký styl …to je Insideart

Inspirací této mimořádné série byla řemeslná litá pryskyřicová podlaha. Série přináší hravost, která interpretuje různé nálady, od nenápadné až po křiklavou. Barevné tóny jsou v přírodním teplém odstínu, který je inspirovaný přírodními jíly. Minimální spára pak vytváří kompaktní, sjednocený povrch, který je ve spojitosti s vlastností slinuté dlažby ideální pro náročné prostory.

2121.Kvě, 2020

Lims vápenec v jiném hávu

Lims je unikátní kolekce imitující vápenec. Interpretuje krásu neobyčejných kamenů, jako je francouzská Hauteville, portugalská Moleanos, německá Jura, italský kámen od Vicenza a slovinská Lipika. Tyto kameny se vytvářely po staletí a Lims jsou plné realistických detailů, nepravidelností a efektů tmavých a světlých kontrastů. Série s bohatým výběrem velikostí, od nejmenších po velké 120x278 cm, také 3D obklady a outdorové dlažby činí kolekci obzvláště univerzální, splňující různé potřeby designu.