Purity of Marble, od Supergress je kolekce vypracovaná na základě výběru a reprodukce obzvláště vzácných přírodních mramorů. Ty je reinterpretují s pozoruhodným realismem a pozorností k detailům. Kolekce Elite je složená ze tří mramorů se silným charakterem: Eden, Patagonia a Green Calacatta.

EDEN – Zlatošedé odstíny se navzájem prolínají na jasně bílém pozadí. Jemný a mimořádně rafinovaný povrch tohoto prestižního mramoru je charakterizován těmito odstíny, někdy jemnějšími, jindy výraznějšími. Bílý mramor, který byl vždy symbolem čistoty, ikonou prestiže a elegance, je architektonickou klasikou, která se také dokonale hodí k současnému designu.

PATAGONIA – Povrch se silnou charakteristikou, s překvapivým vizuálním dopadem. Odstíny, odrazy, ostré a hluboké žíly vyjadřují silný pocit jedinečnosti a definují originální prostředí schopné dialogu s různými styly. Luxusní povrch PATAGONIA zvyšuje hloubku materiálu a stává se absolutní hvězdou prostoru.

GREEN CALACATTA – Vytříbená atmosféra pro interiérový design jakéhokoliv obytného nebo komerčního prostředí. Živé žíly vystupují ze světlého pozadí v tisíci odstínech od béžové po šedou, od šalvějově zelené po smaragdovou. Lesklé, malebné povrchy pro nadčasové pokoje.