Novinky

/Novinky
Novinky2019-11-08T09:42:21+01:00
1414.Lis, 2019

Story by Supergres

Story je loňská úspěšná série od italského výrobce Supergres. Vyprávý nám příběh francouzkého kamene, který "získal lety používání patinu". Oděrky, prohlubně, zesvětlení pak vytváří v každé jedné dlažbě onu jedinečnost. Doporučuji zejména do komerčních prostot, hal, či chodeb. Pokud hledáte něco neotřelého, přijďte se inspirovat k nám na showroom.

808.Lis, 2019

Atlas Concorde showroom

Navštívili jsem v Itálii nově zrekonstruovaný showroom Atlas Concorde. Novinky pro tento rok jsou odprezentovány jako koupelny, obývací místnost, luxusní butik, ale i sportovní zázemí domu. Zároveň na vnitřní přehlídku navazuje i venkovní ukázka zahrad a teras pro outdoor použití. V tomto roce představil Atlas Concorde hned několik novinek : metalickou sérii Blaze, kamenné Dolmen Pro a Blaze, hrubou stěrkovou imitaci Raw, další rozšíření mramorů v rodine Marvel o Mravel Dreams, dřeva Exence.

303.Říj, 2019

Kludi Cocpit

Vysoké umění jednoduchosti, to je Cocpit od německého výrobce Kludi. Kokpit v letadlech nebo sportovních vozech je optimálně přizpůsoben jeho uživatelům. To vychází z maximální přehlednosti a jednoduchosti. Protože nejdůležitější je snadné a intuitivní ovládání. Tato koncepce byla inspirací pro vývoj sprchového systému KLUDI COCKPIT Discovery. Jeho provoz je omezen na regulaci teploty a množství vody u hlavové a ruční sprchy. Jednoduché univerzální řešení pro každého - bez ohledu na věk a zručnost. Ovládání rukojetí probíhá intuitivně. Piktogramy jsou jasné a dobře viditelné. [...]

404.Zář, 2019

Laufen New Classic

Laufen přináší fusion moderního a klasického stylu, představujeme Vám novou sérii New Classic. Linie tvarů mají půvabné historizující tvary. Nábytek je s fazetou a dřevěná štíhlá konzole potěší oko každé znalce, zatímco sanita má tenkou linku a oválné zrcadlo systém LED podsvícení.

3030.Srp, 2019

Intarsi by Sant´Agostino

Jako první přinášíme novinku Intarsi předního italského výrobce Sant´Agostino, která bude uvedená na světovém veletrhu v Bologni koncem září 2019. Tato série imituje řemeslnou techniku vkládání dýh různých druhů dřev do rozličných vzorů. Oceňujeme, že vzory jsou originální a jak sami jistě uznáte díky digitální výrobě velice reálné. Vždy pro Vás přinášíme ty nejlepší trendy z koupelnového světa.