Novinky

/Novinky
Novinky2019-08-01T11:50:58+02:00
404.Zář, 2019

Laufen New Classic

Laufen přináší fusion moderního a klasického stylu, představujeme Vám novou sérii New Classic. Linie tvarů mají půvabné historizující tvary. Nábytek je s fazetou a dřevěná štíhlá konzole potěší oko každé znalce, zatímco sanita má tenkou linku a oválné zrcadlo systém LED podsvícení.

3030.Srp, 2019

Intarsi by Sant´Agostino

Jako první přinášíme novinku Intarsi předního italského výrobce Sant´Agostino, která bude uvedená na světovém veletrhu v Bologni koncem září 2019. Tato série imituje řemeslnou techniku vkládání dýh různých druhů dřev do rozličných vzorů. Oceňujeme, že vzory jsou originální a jak sami jistě uznáte díky digitální výrobě velice reálné. Vždy pro Vás přinášíme ty nejlepší trendy z koupelnového světa.

2121.Čvn, 2019

Mirage Lemmy

Nová kolekce od prestižního italského výrobce Mirage Lemmy pokračuje v posledním trendu metalického vzhledu dlažby a obkladů. Mimo naturální kovové barvy v této sérii najdete i digitální formu v nestandardní zelené a modré.

1717.Čvn, 2019

Originální sprchování

Dnešní hranice designu jsou neomezené. Díky moderní technologii je možné propojit sprchování a osvětlení. Zajímavým počinem italské firmy Fima Carlo Frattini vznikl projekt Melograno. Další designové sprchové projekty si prohlédněte v galerii.

707.Čvn, 2019

Černá v novém

Bude stále "in"! Černá stále více nachází cestu k našim zákazníkům, proto zde přinášíme další inspirace pro vaše koupelnové kombinace. Baterie, doplňky, zástěny, ale i instalatérské doplňky jako je např. sifon nebo splachovací tlačítko.